Üye olurken lütfen saçma mail adresleri yazmayınız üyeliğinizin aktif olabilmesi için mail adresinize gelen onay link'ine tıklamanız gerekiyor..
www.koxppers.forummum.net

Aradığını Bulanların Forumu! Ko-xppers

Join the forum, it's quick and easy

Üye olurken lütfen saçma mail adresleri yazmayınız üyeliğinizin aktif olabilmesi için mail adresinize gelen onay link'ine tıklamanız gerekiyor..
www.koxppers.forummum.net

Aradığını Bulanların Forumu! Ko-xppers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Krowaz Giysilerini kırdılırmamıs halini kitlemek Buyrun iceri!

2 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

GisTo

GisTo
Admin
Admin

evet arkadaşlar . 7 krowaz setimi Acarken keşfettim . Krowazlarımızın kırdırılmamış yani old takı gbi kullanılmamıs halini kitlemek için bi yöntem keşfettim .

Şimdi gidiyoruz Npc ' den ezik kıyafet dediğimiz giysileri alıyoruz . ( artık hangi parcayı kitleyecekseniz o size kalmıs ).

Ardından kitleyeceğimiz kırdırılmıs krowazımızı Üstümüze giyiyoruz. Ardından npceden çektiğimiz eziq kıyafetimizi inn hostese gidip item seal penceresini acıyorz. İtemi koyuyoruz . seal şifresini giriyoruz. ok dedikten sonra confrime basmadan eliniz inventory tusunda olsun ( I Tusu) . Sonra confrim e basıp hemen inventoryi acıp item kitlenmeden giyiyoruz. krowazımızn yerne eziq kıyafet gelcektir .

Son adım . Relog atıyoruz .Krowaz kitlenmiş halde.

Krowazın kilidini ne zaman acarsanız acın .Kırdırılmamıs halde bulacaksınız

Bizzat denedim ve 3 tane 7 seti kitledim.

Bunu herhangi bir şey için değil . Sadece charının satılmasını beklerken krowazların soyulma riski endişesi yaşayan arkadaşlarıma yardımcı olmak için yazdım .

ÖNEMLİ NOT : TEK SEFERDE OLMAYABİLİYOR . 1 PARCA İÇİN YARIM SAAT UĞRAŞTIĞIM OLDU / AMA SONUC : GARANTİDİR

http://koxppers.forummum.com

hpL1901

hpL1901

Denenmiş bir yontem..

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]