Üye olurken lütfen saçma mail adresleri yazmayınız üyeliğinizin aktif olabilmesi için mail adresinize gelen onay link'ine tıklamanız gerekiyor..
www.koxppers.forummum.net

Aradığını Bulanların Forumu! Ko-xppers

Join the forum, it's quick and easy

Üye olurken lütfen saçma mail adresleri yazmayınız üyeliğinizin aktif olabilmesi için mail adresinize gelen onay link'ine tıklamanız gerekiyor..
www.koxppers.forummum.net

Aradığını Bulanların Forumu! Ko-xppers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Muz Hack

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Muz Hack  Empty Muz Hack Cuma Ağus. 06, 2010 12:02 pm

zulum76

zulum76

Evet hilenin özellikleri :

Hızlı Koşma (7nin altında yaparsanız geri atmaz)
Hızlı Vurma (5in altında yaparsanız oyundan atmaz)
Bildiğiniz spada vs. orda 1 Hand wappon olarak verilmiş.
Moblock (Çekme Hilesi)
Hit Attack
Attack Range (Silah Uzatma)
Zoomhack (İstediğiniz kadar haritayı uzaklaştırırsınız)
NebelHack (Sis Kaldırır)
WallHack (Geçilmeyen yerlerden geçer. Kaya, dağ, Deniz vs.)

Şimdi anlatıma geçelim.

Hızlı Koşma

Hızlı koşma bildiğiniz gibi hızlı koşturuyo. Hilede movespeed olarak verilmiş. Eğer 7 nin altında yaparsanız geri atmaz.

Hızlı Vuma

Hızlı vurma yine bildiğiniz gibi hızlı vuruo. Hilede attack speed olarak verilmiş. Eğer 5 in altında yaparsanız oyundan atmaz. Ama çekmeyle yapcam derseniz en iyisi 2. Çünkü 2 de lock mobs yaparsanız oyundan atmaz. 3te 15dkde 1 atar.

Spada vb. İtemi değişik tutma.

Hilede wappon gibi bişey olarak verilmiş. Ama burda karışık. Bende bazılarını biliyorum. Bildiklerimin karşılıklarını yazıyım.

1 Hand wappon - Eski multihack e göre spada. Silahı kılıç gibi tutar.

2 Hand wappon - Eski multihack e göre lancie. Silahı mızrak gibi tutar.

Fighter Horse vb. - Eski multihack lerde yok. Zırhsız atta bazen vurur. Atsızken zırhlı atta gibi vurur.

Çekme Hilesi

Hilede moblock olarak verilmiş. Eski multihack e göre Lock Mobs. Normal bildiğiniz çekme hilesi.

Hit - 1
Hızlı Koşma - 3
Hızlı Vurma - 2

Yaparsanız hem oyundan atmaz hemde yüksek performans sağlarsınız.

Hit Attack

Burda yine hit attack olarak verilmiş. Eski multihacklerde değer yazıyorduk. Burda seçiyoruz. Burda bence en iyi değer 2 ve 1.

AttackRange

Burda yine Attack range olarak verilmiş. burda en yüksek değer olarak 99 giriliyor. Fazla kullanılmıyor bildiğiniz gibi. Ben bunun yerine Moblock kullanıyorum. Ama Çarınız 20 lwlden düşükse bunu kullanmanızı öneririm.

Zoomhack

Eskiden bazı multihacklerde vardı. 2.7 den aşağıda yoktu. Burda sınırsız uzaklaştırma yapabiliyoruz çok kullanışlı ben metin ararken kullanıyorum.

Nebelhack

Sisi açar kapatır. Zoomhack kullanırken bunu kullanmazsanız hiç bişey göremezsiniz.

Wallhack

Eski multihacklerde yoktu. Bana en çok lazım olan bu. Ben bunun sayesinde bir sürü madalyon düşürdüm. Bu sizi geçilmeyen yerlerden geçirir. Zindanda arkaya kaçan maymunları kolayca kesebilirsiniz.

İşte bu kadar. Yakında resimli ve videolu anlatımlarımla sizlerle birlikte olucam.

Sabit pls.
+Rep Pls.

Link: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

google_protectAndRun("ads_core.google_render_ad", google_handleError, google_render_ad);

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]