Üye olurken lütfen saçma mail adresleri yazmayınız üyeliğinizin aktif olabilmesi için mail adresinize gelen onay link'ine tıklamanız gerekiyor..
www.koxppers.forummum.net

Aradığını Bulanların Forumu! Ko-xppers

Join the forum, it's quick and easy

Üye olurken lütfen saçma mail adresleri yazmayınız üyeliğinizin aktif olabilmesi için mail adresinize gelen onay link'ine tıklamanız gerekiyor..
www.koxppers.forummum.net

Aradığını Bulanların Forumu! Ko-xppers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Legal olarak 2 knight client açmak (programsız)

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

zulum76

zulum76

Wishiper arkadaş bu konuyu açmıştı ama kilitlenmiş ona ve bu yolu arayanlara yol olsun diye yazayım dedim .

Genelde item aktarmak için yapıyoruz bunu (tabi koxp takılanlarda yapıyor ) Legal olarak 2 knight client açmak (programsız)  Smile

Şimdi windowstaki kullanıcı adımız administrator (genelleme değil örnek olsun diye söylüyorum Legal olarak 2 knight client açmak (programsız)  Smile bunun yanına oyun diye yeni bir kullanıcı hesabı açın ve şifresi olsun 12345 mesela adminstrator ile oyuna girin pazarınızı kurun yada item aktaracaksanız buy pazarı kurun ardından başlat - kullanıcı değiştir deyin oyun adlı hesaba girin oradanda oyun açın bu sayede bir karakter pazardayken diğeri ile gezinebilirsiniz.

Dah iyi açıklanması bakımından :

TAMAMEN KENDİM HAZIRLADIM ALINTI DEĞİLDİR

ÖNCELİKLE MASAÜSTÜNDEKİ KNİGHTONLİNE>>SAĞ TUŞ>>>ÖZELİKLER>>HEDEF BUL DİYORUZ.AÇILAN KNİGHT ONLİNE KLASÖRÜNÜN İÇİNDEKİ knightonline exe. dosyasını sağ tuş>>>kısayol oluştur diyoruz.

Aşağıdaki resim küçültülmüştür. Buraya tıklayarak büyütebilirsiniz. Resmin orijinal boyutları 1280x1024.

RESİMDEKİ İŞARETLİ YERE TIKLAYIN(KENDİ BİLGİSAYARINIZDA )

Legal olarak 2 knight client açmak (programsız)  Wol_errorOrjinal Boyutunda Açmak İçin ( 1280x1024 ve %3$sKB ) Buraya TıklayınLegal olarak 2 knight client açmak (programsız)  53hd

RESİMDE İŞARET ETTİĞİM YERE (EV e ) TIKLAYIN.

DAHA SONRA RESİMDEKİ GİBİ Guest HESAP AÇIN.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

BUNDAN SONRA RESİMLİ ANLATIM YOK

GUEST AÇTIKTAN SONRA KNİGHT ONLİNE I ÇALIŞTIRIN OYUNA GİRİN YANİ. DAHA SONRA ALT+TAP YAPIP MASAÜSTÜNE DÖNÜN (EVDEKİ MASAÜSTÜNE EDEĞİL)BAŞTAL>>OTURUMU KAPAT>>KULANICI DEĞİŞTİR DİYİN AMA BAKIN OTURMU KAPATMAYIN KULANINCI DEĞİŞTİRİN. DAHA SONRA AÇTINIZ GUEST HESAPA GİRİN VE KNİGHT I NEREY YÜKLEDİYSENİZ C veya D GİRİN VE KNİGHT ONLİNE KLAÖSRÜNÜN İÇİNE GİRİN VE ÖNCEDEN OLUŞTURUNUZ KISAYOL KLASÖRÜNÜ AÇIN.

OLAY BU KADAR

google_protectAndRun("ads_core.google_render_ad", google_handleError, google_render_ad);

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]