Üye olurken lütfen saçma mail adresleri yazmayınız üyeliğinizin aktif olabilmesi için mail adresinize gelen onay link'ine tıklamanız gerekiyor..
www.koxppers.forummum.net

Aradığını Bulanların Forumu! Ko-xppers

Join the forum, it's quick and easy

Üye olurken lütfen saçma mail adresleri yazmayınız üyeliğinizin aktif olabilmesi için mail adresinize gelen onay link'ine tıklamanız gerekiyor..
www.koxppers.forummum.net

Aradığını Bulanların Forumu! Ko-xppers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Deepfreeze Kaldırmak ( Resimli Anlatim ), 10 Saniyede Deepfreeze' yi Pc den Silmek

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

GisTo

GisTo
Admin
Admin

Ders 1
bilgisayarınzda Deepfreeze aktif iken CTRL + Alt + Shift + F6 tuşuna basın .. yada ekranin sağ alk köşesindeki "Kutup Ayısı" Kafası olan resme klavyeden Shift Tuşuna basarak seri olarak 1 kaç kez tıklayın ve sonra aşagıdaki resimdeki gibi panel gelecek karşınıza.. sonra ilk ayar yaptıgınızda Deepfreeze şifresinizi yazarak OK ' e basin...

Deepfreeze Kaldırmak ( Resimli Anlatim ), 10 Saniyede Deepfreeze' yi Pc den Silmek Shanexsilet4

Ders 2

Boot Frozen --> Deepfreezi aktif yapar ve koruma altinda olursunuz..
Boot Thawed on next "X" restarts --> Deepfreezi kaç restart sonra pasif yapmak için seçiminizi yapabilirsiniz
Boot Thawed --> hemen pasif yapmak için

isteginiz dogrultusunda seçiminizi yaptıktan sonra "OK" e basiniz...

Deepfreeze Kaldırmak ( Resimli Anlatim ), 10 Saniyede Deepfreeze' yi Pc den Silmek Shanexsil1sr1

Ders 3

ben "Boot Thawed" seçenegini seçtim ve alttaki uyarıyı verdi .. yani anlamı bilgisayarı tekrar kapatıp açtıgımda Deepfreeze program pasif duruma gelecek ve bende bu sayede istedigim programlari yükleyebilecegim.. ( anlamına gelir ) yada deepfreeze i kaldirmak için

Deepfreeze Kaldırmak ( Resimli Anlatim ), 10 Saniyede Deepfreeze' yi Pc den Silmek Shanexsil2mp0

Ders 4
Bilgisayarımızı yeniden başlatık (mı?) ve hemen ekranin alt sağ köşesine bakıyoruz.. bkz. 3 no'lu yer..
1 --> Gireceginiz klasör.
2 --> Deepfreeze kaldirmak ( uninstall ) için gerekli program
3 --> Deepfreeze in pasif olduguna dair uyarı...( kutup ayısının üstünde kırmıxı X işaretinin yanıp sönmesi lazım )
Kaynak: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

2. nolu yerde dedigim gibi ... DF6Wks.exe 'ye tıklayıp açıyoruzu ve Ders 5 e geçiyoruz...

Deepfreeze Kaldırmak ( Resimli Anlatim ), 10 Saniyede Deepfreeze' yi Pc den Silmek Shanexsil3gr6

Ders 5

Uninstall ' a Tıklıyoruz...

Deepfreeze Kaldırmak ( Resimli Anlatim ), 10 Saniyede Deepfreeze' yi Pc den Silmek Shanexsil4rm6

Ders 6
"OK to Uninstall" seçiyoruz ve Finish ' e Tıklıyoruz...

Deepfreeze Kaldırmak ( Resimli Anlatim ), 10 Saniyede Deepfreeze' yi Pc den Silmek Shanexsil5pq4

Ders 7
Finish yazısına tıkladığınız anda aşagıdaki "Lütfen Bekleyin" bölümünü geliyor ve
bilgisayarınız otomatik olarak restart atıyor..
önemli dosyalarınızı yedeklemeyi unutmayın... açık programlardan çıkın...

Deepfreeze Kaldırmak ( Resimli Anlatim ), 10 Saniyede Deepfreeze' yi Pc den Silmek Shanexsil6ug8

http://koxppers.forummum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]